Kalendář akcí

<< Říjen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Rekreace Farma Zababeč

Den plný sportu 2017 DOZP

Spotrovní hry (DpS)

Mezibořské slunce (DpS)

Návštěva dětí z MŠ Hamr (DpS)

OPEN SKIES 2017 - letecký den DOZP

Sportovní hry - Janov 2017

Noc snů 2017 DOZP

Rekreace Sloup v Čechách DOZP

Výlet na Dlouhou Louku DOZP

Pobyt - Brandov DOZP

Ples upírů (DOZP)

PÁLENÍ ČARODĚJNIC (DpS)

Dne 26.4.2017 konala akce pálení čarodějnic, pro nepřízeň počasí se akce konala v jídelně DpS, ale to nevadilo. Zabavu si klienti užili dali si buřta a pivo a poseděli a zatancovali si u hudby.

RETRO ZÁBAVA (DpS)

Dne 22. 2. 2017 proběhla v jídelně DpS „ RETRO zábava ”, která se nesla v duchu RETRA a živé hudby k poslechu a tanci.

Valentýnská zábava na Zátiší 2017

Letošní svátek Svatého Valentýna s námi oslavila i hudební skupina 3D, která svým vystoupením nabila všechny klienty i personál pozitivní energií na zbytek zimních dnů.

Silvestr 2016 v DOZP

Vánoční posezení pro klienty a jejich hosty 2016 DOZP

Vánoční posezení pro klienty, jejich rodiny a hosty bylo letos netradičně doplněno programem sestaveným z vánočních básniček, písní a scének, ve kterých převážně vystupovali zaměstnanci DOZP a CHB, včetně pana ředitele.

Program nesl název Náš hlas má vánoční tvář a měl velký úspěch, za což patří díky všem vystupujícím. 

Cikánský ples DOZP

Taneční a společenskou akci Cikánský ples nám hudebně doprovodila romská hudební kapela Filo a synové, za což jim velmi děkujeme. K hezké a příjemné atmosféře přispěly i děti z nízkoprahového centra Janov, které v nádherných kostýmech předvedly tradiční romské tance.

Halový pětiboj DOZP

JANOVSKÝ SEDMIBOJ ( DpS)

Dne 14.9. k nám do Domovů sociálních služeb Litvínov bylo pozváno,  na Janovský 7edmiboj, pět družstev z blízkého okolí. A to Městská správa sociálních služeb v Mostě, Domovy sociálních služeb Meziboří, Městský ústav sociálních služeb Jirkov, Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí-Teplice a Domovy sociálních služeb Bystřany. Počasí bylo nádherné, takže se vše odehrávalo na zahradě domova. Před sportovním kláním nám své vystoupení předvedly litvínovské Sokolky a rozhýbali jsme se při společné rozcvičce. Soutěžilo se v sedmi disciplínách a to Přísloví, Šroubovaná, Velké prádlo, 5x do čepice, Labyrint, Šaráda a Uhádneš to? V průběhu celých her vládla příjemná atmosféra, po celý den bylo připraveno bohaté občerstvení. Po vyhlášení výsledků byla připravena ukázka canisterapie a tance se psem a také hrála kapela Skanzen k poslechu i tanci.  Ale i ti, kteří nevyhráli, neodcházeli s prázdnou a každý si vylosoval svou odměnu. Všem zúčastněným se den strávený v Janově moc líbil.

Den plný sportu 2016 na Meziboří (DOZP)

Dne 8.9.2016 se uskutečnil 8. ročník sportovních her Den plný sportu. Závodilo se v atletických disciplínách a štafetě. Celkově se na 1. místě umístili sportovci z Energie o.p.s., naši klienti byli na 2. místě. 

Námořnický den DOZP

Dnes hrajeme u vás 2016 - charitativní odpoledne (DOZP)

11. ročník charitativní akce "Dnes hrajeme u vás" pro klienty připravili herci z Městského divadla Most. V rámci programu vystoupila i kapela Nedloubej se v nose a Zdeněk Turek.

Velký třesk 2016 - turnaj v petanque (DOZP)

Návštěva klientů sklárny "Ajeto" v Libavě (DOZP)

Při rekreaci ve Sloupu v Čechách navštívili klienti i sklárnu v Libavě s názvem AJETO. Děkujeme tímto personálu sklárny za možnost prohlídky provozu sklárny a zajímavé informace o výrobě skla.

Atletický víceboj 2016 (DOZP)

Ukázka práce hasičského sboru z Litvínova (DOZP)

Pálení čarodějnic 2016 (DOZP)

Zábavná akce "My máme talent" (DOZP)

Vodní hrátky Plavecký bazén Litvínov (DOZP)

Oslava svátku zamilovaných (DOZP)

Slavnostní zahájení činnosti kavárny La ponto